Genel

Canbar büyüsü

Canbar Aşk Büyüsü deri, kumaş veya kağıda daireler çizilerek, bu dairelerin içerisine sevgili olması istenilen kişilerin bilgisinin yazıldığı ve sonrasında bu dairelere bakılarak kişinin kendisine bağlanması isteğinde bulunulan bir yöntemdir. Kişinin kendisinin de yapabileceği kadar sıradan olan bu yöntemin tam olarak başarılı sonuç verdiği söylenemez. Çünkü, büyüyü yapacak kişide yüksek konsantre yeteneği ve üst boyutla iletişime geçebilme özelliği olmalıdır.

Canbar büyüsü tarifi ile ilgili açıklamalarda “CANBAR” diyerek (!) konsantre olunması gerektiğine dair ifadeler bulunmaktadır. Sizce Mısırlılar da Canbar mı diyordu? Yöntemin doğruluğu tartışılamaz ancak bugün bu yöntemin adı ve açıklamaları nedeniyle itibar edilmemesi gereken bir büyü çeşidi olduğu bilinmelidir. Canbar büyüsü yaptıranlar çok düşük ihtimalle sonuç alacaklarını bilmelidir.

author-avatar

About süryanihoca

Büyü bozma, eşler ve sevgililer arasındaki problemler, aldatma ve gideni geri getirme, kısmet açma papaz ve süryani büyüsü çalışmalarında sahip olduğu kişisel özellikler ve ilmî bilgilerle manevi yönden çözümler sunan, spiritual bilimler ve havâs camiası tarafından kabul edilmiş bir çok yöntemi bulan ve son derece başarıyla uygulayan, bu konudaki çalışmalarında ciddi, seviyeli ve güvenilir yaklaşımıyla tüm değerleri temsil eden günümüzdeki adıyla Metafizik uzmanı & medyum hoca olarak ön plana çıkmış bir fenomendir. Aileden gelen özelliklerini,araştırma ve tecrübeleriyle zenginleştirmiş,SÜRYANİ İLMİ, İLM-İ HAVÂSS, RUKYE, HÜDDAM, BURÇ İLİMLERİ, SPIRITUALIZM konularındaki çalışmaları gerek Türkiye gerekse uluslararası çevrelerce kabul ve takdir edilmiş, Özelliklerini gerçek anlamda barındıran profesyonel bir metafizik uzmanı olarak hizmet vermektedir. Başarılı çalışmalarıyla bir çok kişisel ve aile problemlerini çözüme ulaştıran Beşbudak, manevî konularda eksik, yetersiz ve kafa karıştıran bilgilerle donatılmış toplumumuza katkıda bulunmayı görev edinen bir anlayışa sahip metafizik uzmanı’dır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.