Fal bak

İskambil falı

Kartlar sadece oyun oynamak için değil aynı zamanda, fal bakmak ve gelecek ile ilgili bilgiler edinmek için de kullanılır. İskambil falı bakmakhem eğlencelidir hem de çok kolaydır. Pek çok yöntemi bulunmasının yanı sıra, kolay yöntemleri de mevcuttur.

İskambil falında hem yaşanmışlıkları hem de yaşanacaklarını görmek ve yorumlamak kartlar ile mümkün olmaktadır. Oyun kartlarının sahip olduğu anlamlar ile yorum yapmak zamanla kişinin sezgilerini de kullanmasını sağlayacaktır. Şöyle ki; kartların anlamlarını bildiğiniz zaman, bir durum ile karşılaştığınızda hemen iskambil falı açarak; nasıl bir yol izlemeniz gerektiği konusunda fikir sahibi olabileceksiniz.

Bilmeniz gerekenler

– Kartların Hava, Su, Ateş ve Toprak olmak üzere dört element ile bağlantılı olduğudur. Her bir elementte 13 kart vardır ve 13 rakamı 13 Kameri Ayı temsil etmektedir. Ayrıca toplamda 52 tane olan kart sayısı da yılın 52 haftasını göstermektedir.

– Ateş elementinin kartları; sinek kartları ve kariyeri, tutkuyu ve başarıyı temsil etmektedir. Bu kartlar genellikle başarı ve mutluluğa işarettir.

– Hava elementinin kartları; maça kartları ve genellikle dedikoduları, rekabeti, sırları ve hayal kırıklıklarını temsil ederler.

– Toprak elementinin kartları; karo kartları ve genellikle kariyer ile parasal durumları temsil ederler.

– Su elementinin kartları da kupa kartlarıdır ve aşkı, dostluğu, mutluluğu ve duyguları temsil eder.

 

Doğru Açılım Nasıl Seçilir?

Kendinize iskambil falı bakarken; diyelim ki bir durum ile ilgili cevap almanız gerekiyor. Öncelikle kartları karıştırıp masanın üzerine koyun ve 3 adet kart çekin. Çektiğiniz ilk kart geçmişinizdir, ikinci kart içinde bulunduğunuz durumdur, 3. kart ise geleceği gösterir.

Her kartın ayrı bir anlamı vardır. Örnekleme yapacak olur isek; maça asına bakalım. Maça kartı hava elementi olan ve anlam olarak da yaşanan rekabetleri, hayal kırıklıklarını ve konuşmaları anlattığına göre; maça ası da yaşanan mutsuzluğu ifade eder. Elementleri ve kartları bildikten sonra sıra her kartın anlamını bilerek önsezileri ve duru görü özelliğini de kullanarak yorumlamaya gelmektedir.

author-avatar

About süryanihoca

Büyü bozma, eşler ve sevgililer arasındaki problemler, aldatma ve gideni geri getirme, kısmet açma papaz ve süryani büyüsü çalışmalarında sahip olduğu kişisel özellikler ve ilmî bilgilerle manevi yönden çözümler sunan, spiritual bilimler ve havâs camiası tarafından kabul edilmiş bir çok yöntemi bulan ve son derece başarıyla uygulayan, bu konudaki çalışmalarında ciddi, seviyeli ve güvenilir yaklaşımıyla tüm değerleri temsil eden günümüzdeki adıyla Metafizik uzmanı & medyum hoca olarak ön plana çıkmış bir fenomendir. Aileden gelen özelliklerini,araştırma ve tecrübeleriyle zenginleştirmiş,SÜRYANİ İLMİ, İLM-İ HAVÂSS, RUKYE, HÜDDAM, BURÇ İLİMLERİ, SPIRITUALIZM konularındaki çalışmaları gerek Türkiye gerekse uluslararası çevrelerce kabul ve takdir edilmiş, Özelliklerini gerçek anlamda barındıran profesyonel bir metafizik uzmanı olarak hizmet vermektedir. Başarılı çalışmalarıyla bir çok kişisel ve aile problemlerini çözüme ulaştıran Beşbudak, manevî konularda eksik, yetersiz ve kafa karıştıran bilgilerle donatılmış toplumumuza katkıda bulunmayı görev edinen bir anlayışa sahip metafizik uzmanı’dır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.