Dualar

Vesvese duası

 

ŞEYTANIN VESVESESİNDEN KURTULMAK İÇİN DUA

“Allahümme ec’al fî kalbi nûran ve fî sem’î nûran ve fî basari nûran ve fevkî nûran ve tahti nûran vec’âlni nûra”

(Allah’ım, kalbime, kulaklarıma, gözlerime, nurundan ihsan eyle, nurunla her tarafımı paklandır.) Bu dua Nas Suresi 3 defa okunduktan sonra okunur.

ÜZÜNTÜ VE IZDIRAP HALLERİNDE OKUNACAK DUA

La İlahe illallâhü’l-Hâlîmü’l-Kerîm, La İlahe illallâhü’l-aliyyü’l-Aziym. La İlahe illâllahu Rabbüssemâvâtisseb’i ve Rabü’l-arşi’l-Kerîm

(Halim ve Kerîm olan Allah’tan başka ilâh yoktur. Yüce Allahü Teâlâ’dan gayrı yaratıcı yoktur. Yedi gök’ün ve yüce arş’ın sahibi Allahü Teâlâ’dan başka ilâh yoktur.) ” Peygamberimiz (S.A.V.) kederli ve üzüntülü olduğu zamanlar bu duayı okurdu.

Bu duanın devamında

;“Allah’ım beni bu ızdıraptan, bu üzüntüden kurtar, yâ müferricel-Kurûb (dert dağıtıcı) denmesinde fayda vardır.

author-avatar

About süryanihoca

Büyü bozma, eşler ve sevgililer arasındaki problemler, aldatma ve gideni geri getirme, kısmet açma papaz ve süryani büyüsü çalışmalarında sahip olduğu kişisel özellikler ve ilmî bilgilerle manevi yönden çözümler sunan, spiritual bilimler ve havâs camiası tarafından kabul edilmiş bir çok yöntemi bulan ve son derece başarıyla uygulayan, bu konudaki çalışmalarında ciddi, seviyeli ve güvenilir yaklaşımıyla tüm değerleri temsil eden günümüzdeki adıyla Metafizik uzmanı & medyum hoca olarak ön plana çıkmış bir fenomendir. Aileden gelen özelliklerini,araştırma ve tecrübeleriyle zenginleştirmiş,SÜRYANİ İLMİ, İLM-İ HAVÂSS, RUKYE, HÜDDAM, BURÇ İLİMLERİ, SPIRITUALIZM konularındaki çalışmaları gerek Türkiye gerekse uluslararası çevrelerce kabul ve takdir edilmiş, Özelliklerini gerçek anlamda barındıran profesyonel bir metafizik uzmanı olarak hizmet vermektedir. Başarılı çalışmalarıyla bir çok kişisel ve aile problemlerini çözüme ulaştıran Beşbudak, manevî konularda eksik, yetersiz ve kafa karıştıran bilgilerle donatılmış toplumumuza katkıda bulunmayı görev edinen bir anlayışa sahip metafizik uzmanı’dır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.