Dualar

Borçlu duası

 

“Allahümme ekfini bi helâlike an harâmike ve ağninî bifadlike ammen sivak” (Allah’ım bana helalinden mal ihsan eyle ki, haram kıldığın şeylerden uzak kalayım. Bana tükenmez hazinenden lûtfeyle ki, başkasına muhtaç olmayayım.)

HER TÜRLÜ ZARAR VE MUSİBETTEN EMİN OLMAK İÇİN OKUNACAK DUA

Resulullah (S.A.V.); “Kim Sabahleyin uykudan uyandığı vakit, üç kere bu duayı okursa, akşama kadar; Akşam okursa, sabaha kadar ona musibet ve beladan emin olur.” buyurmuşlardır.

“Bismillâhillezi Lâ yedurru maasmihî şey’ün fil ardı vela fissemâi ve hüvessemîu’l-alim” (Allah’ın adına sığınırım o ki, yerde ve gökte hiçbir şey, O’nun adına sığınana zarar vermez. O (yalvaranın iniltisini) işitici ve (halini) bilicidir.)

 

author-avatar

About süryanihoca

Büyü bozma, eşler ve sevgililer arasındaki problemler, aldatma ve gideni geri getirme, kısmet açma papaz ve süryani büyüsü çalışmalarında sahip olduğu kişisel özellikler ve ilmî bilgilerle manevi yönden çözümler sunan, spiritual bilimler ve havâs camiası tarafından kabul edilmiş bir çok yöntemi bulan ve son derece başarıyla uygulayan, bu konudaki çalışmalarında ciddi, seviyeli ve güvenilir yaklaşımıyla tüm değerleri temsil eden günümüzdeki adıyla Metafizik uzmanı & medyum hoca olarak ön plana çıkmış bir fenomendir. Aileden gelen özelliklerini,araştırma ve tecrübeleriyle zenginleştirmiş,SÜRYANİ İLMİ, İLM-İ HAVÂSS, RUKYE, HÜDDAM, BURÇ İLİMLERİ, SPIRITUALIZM konularındaki çalışmaları gerek Türkiye gerekse uluslararası çevrelerce kabul ve takdir edilmiş, Özelliklerini gerçek anlamda barındıran profesyonel bir metafizik uzmanı olarak hizmet vermektedir. Başarılı çalışmalarıyla bir çok kişisel ve aile problemlerini çözüme ulaştıran Beşbudak, manevî konularda eksik, yetersiz ve kafa karıştıran bilgilerle donatılmış toplumumuza katkıda bulunmayı görev edinen bir anlayışa sahip metafizik uzmanı’dır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.